CO TO JEST AROMATERAPIA ?

CO TO JEST AROMATERAPIA ?

Aromaterapia to stosowanie związków organicznych w celu poprawy samopoczucia, stanu psychicznego lub zdrowia. Te organiczne związki nazywane są olejkami eterycznymi. Są one wytwarzane z różnych części roślin, takich jak korzenie, nasiona, liście i kwiaty. Mogą być stosowane samodzielnie lub w mieszankach, aby stworzyć różne kombinacje. Możesz rozpuścić olejki eteryczne w powietrzu, rozpuścić je w kąpieli, zastosować podczas masażu lub użyć innych metod do wykorzystania ich aromatu i właściwości. Tym razem nasze seniorki zasięgnęły dobrych rad w zakresie aromaterapii. Podczas zajęć przygotowały kostki zapachowe wg. własnej kompozycji  zapachowej wzbogacone ziołami. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zajęcia które odbedą sie 23.09.2020 o godz. 12.30

Projekt dofinansowany ze środków MRPiPS w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Osób Starszych na lata 2014-2020.Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies!Korzystamy z ciasteczek wyłącznie, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie strony oraz w celach statystycznych. Możesz w każdej chwili zmienić preferencje ciasteczek dla witryny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem