Placówki Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach otwarte od poniedziałku 15 czerwca 2020 roku.

Z wielką przyjemnością informujemy, iż od poniedziałku 15 czerwca ponownie otwieramy placówki Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach dla Naszych mieszkańców. W związku jednak z istniejącą sytuacją, będa one otwarte pod pewnymi obostrzeniami. Będziemy wdzięczni o zapoznanie się z nimi  i pomoc w ich wdrożeniu. Informujemy jednocześnie, iż nadal nie ma możliwości wynajmu komercyjnego placówek GOK w Chojnicach.

Serdecznie zapraszamy!!!

PRODECURY BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE PLACÓWEK GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W CHOJNICACH W OKRESIE PANDEMII COVID-19

Załącznik nr 2 liczebność grup w poszczególnych placówkach

Zapisz siędo naszego newslettera!