Informacja o ograniczeniu wynajmu placówek Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach

Szanowni Państwo,

W związku z wprowadzeniem przepisów ustawy z dnia 7 października 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców energii elektrycznej w 2023 roku w związku z sytuacją na rynku energii elektrycznej, nakładającej na instytucje kultury konieczność obowiązkowego zmniejszenia całkowitego zużycia energii elektrycznej w zajmowanych budynkach lub częściach budynków wprowadza się ograniczenia wynajmu placówek Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach, w okresie wskazanym w/w ustawie tj.: od dnia 1 grudnia 2022 r. do dnia 31 grudnia 2022 r. i od dnia 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r. Szczegóły w Zarządzeniu, które zamieszczamy poniżej.

Zarządzenie nr 10/2022 Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach w sprawie wprowadzenia ograniczeń wynajmu placówek Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach