Przejdź do treści Przejdź do menu głównego Przejdź do submenu Przejdź do listy placówek

MARZEC

Data

Godziny zajęć

Zajęcia

02.03.2020
Poniedziałek

15:00 - 16:30
16:30 - 18:00
18:00 - 19:00

Zajęcia plastyczne - papierowe ptaszki 
zajęcia taneczne i ruchowe
Gry planszowe

03.03.2020
Wtorek

15:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 19:00

Zajęcia dowolne, odrabianie lekcji
tworzenie wiosennej gazetki (malowanie, krepa)
karaoke

04.03.2020
Środa

15:00 - 16:00
16:00 - 17:30
17:30 - 19:00

Piłkarzyki, tenis stołowy
Pani wiosna - praca plastyczna
gry planszowe, założysz się, dobry interes

05.03.2020
Czwartek

15:00 -16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 19:00

Odrabianie lekcji, komputery
zajęcia kulinarne - składniki do ustalenia
Zajęcia dowolne, porządkowanie świetlicy

06.03.2020
Piątek

15:00 - 16:30
16:30 - 17:30
17:30 - 18:30
18:30 - 19:00

Kwiaty z krepiny
Warsztaty Rozwoju gr.A (kl. 0-3 SP): mój przyjaciel
Warsztaty Rozwoju gr.B (kl.4-7 SP): moje mocne strony
Zajęcia dowolne

09.03.2020
Poniedziałek

15:00 - 16:30
16:30 - 18:00
18:00 - 19:00

Zabawy edukacyjne - krzyżówki, rebusy
masa solna
gry karciane, dobble, wyścig

10.03.2020
Wtorek

15:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 19:00

Odrabianie lekcji, zajęcia dowolne
Motylki z rurek po papierze toaletowym
świetlicowe karoke

11.03.2020
Środa

15:00 - 17:00
17:00 - 19:00

zajęcia kulinarne - składniki do uzgodnienia
gry stolikowe, planszówki

12.03.2020
Czwartek

15:00 - 17:00
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00

Zajęcia plastyczne - farbki witrażowe
tenis stołowy, x-box
zajęcia dowolne

13.03.2020
Piątek

 

Dzień gospodarczy

16.03.2020
Poniedziałek

15:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 19:00

Odrabianie lekcji, zajęcia dowolne
zajęcia plastyczne
zabawy ruchowe

17.03.2020
Wtorek

15:00 - 17:00
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00

Przygotowanie Marzanny
Tworzenie pudełek na drobiazgi
zajęcia dowolne

18.03.2020
Środa

15:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 19:00

Wiosenne ozdoby na okna
kalambury 
gry karciane

19.03.2020
Czwartek

15:00 - 17:00
17:00 - 19:00

zajęcia kulinarne - składniki do uzgodnienia
gry stolikowe, planszówki

20.03.2020
Piątek

15:00 - 16:30
16:30 - 17:30
17:30 - 18:30
18:30 - 19:00

Gry planszowe, lekcje
Warsztaty Rozwoju gr.A (kl. 0-3 SP)
Warsztaty Rozwoju gr.B (kl.4-7 SP)
Porządkowanie świetlicy

23.03.2020
Poniedziałek

15:00 - 17:00
17:00 - 19:00

Ozdabianie jajek wielkanocnych
gry stolikowe

24.03.2020
Wtorek

 

Świetlica nieczynna - zebranie pracowników GOK.

25.03.2020
Środa

15:00 - 17:00
17:00 - 19:00

zagadki, krzyżówki, rebusy
zajęcia plastyczne - wiosenne kwiatki

26.03.2020
Czwartek

15:00 - 17:00
17:00 - 18:30
18:30 - 19:00

Zajęcia wielkanocne - zajączki z siana
kalambury
porządkowanie świetlicy

27.03.2020
Piątek

15:00 - 16:30
16:30 - 17:30
17:30 - 18:30
18:30 - 19:00

Odrabianie lekcji, zajęcia dowolne
Warsztaty Rozwoju gr.A (kl. 0-3 SP)
Warsztaty Rozwoju gr.B (kl.4-7 SP)
Gry stolikowe

30.03.2020
Poniedziałek

15:00 - 17:00
17:00 - 19:00

Zajęcia plastyczne - bransoletki przyjaźni
tenis stołowy, piłkarzyki

31.03.2020
Wtorek

 

15:00 - 17:00
17:00 - 19:00

zajęcia kulinarne - składniki do uzgodnienia
gry stolikowe, planszówki


Do góry

Strona używa plików cookies!
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Rozumiem