Przejdź do treści Przejdź do menu głównego Przejdź do submenu Przejdź do listy placówek

Znamy już ćwierćfinalistów ligi halowej

| Opublikowane w: Sport
Znamy już ćwierćfinalistów ligi halowej

W minioną sobotę odbyła się ostatnia kolejka rozgrywek grupowych Rekreacyjnej Ligi Piłki Nożnej Halowej. W Charzykowach doszło tego dnia do kilku interesujących  pojedynków, które decydowały o miejscach premiowanych awansem do ćwierćfinałów. Poniżej wyniki kolejki, tabele rozgrywek po rundzie zasadniczej oraz terminarz ćwierćfinałów.

Grupa A

Brandbud – Relaks 3:9 (0:3)

M. Bloch, M. Gakan, M. Wyszomirski – T. Mocek -3, M. Weyna, J. Błaszkowski po 2, R. Borowicki, M. Bruski

Chojnicki Rejon – Compte Fortech 5:7 (3:4)

T. Mikołajczyk -2, R. Kobus, Sz. Jutrzenka , D. Jutrzenka  – M. Schramka -4, M. Mayer, M. Sikorski, M. Czarnowski

Lider Rychnowy – Joga Bonito 1:1 (1:0)

M. Żukowski – M. Remiszka

M

D

M

P

B

1

Relaks

5

15

34-17

2

Brandbud

5

10

22-15

3

Lider Rychnowy

5

8

25-13

4

Joga Bonito

5

7

27-13

5

Compte Fortech

5

3

14-45

6

Chojnicki Rejon

5

0

11-31

 

Klasyfikacja strzelców

  1. Mateusz Remiszka (Joga Bonito), Konrad Nawrocki (Lider) – 11 bramek
  2. Michał Wyszomirski (Brandbud) – 10 bramek

Grupa B

Presto Stal Klawkowo – Ginter 1:5 (0:3)

D. Graf – S. Mientki -2, P. Erdman, P. Danielski, K. Sobczyk

Czarni Ostrowite – Coco Jambo Team  2:5 (0:1)

J. Skiba, Ł. Nartowski – K. Szopiński -3, D. Tobey, J. Pokrzywiński

M

D

M

P

B

1

Ginter

4

12

23-10

2

Presto Stal

4

6

20-15

3

DavBus

4

6

18-18

4

Coco Jambo

4

6

14-16

5

Czarni

4

0

13-27

 

Klasyfikacja strzelców

  1. Kacper Sreberski (DavBus), Łukasz Nartowski (Czarni) – 7 bramek
  2. Bartosz Cieśliński , Sebastian Karasiński (Presto Stal) – 6 bramek

Ćwierćfinały

Sobota, 25.01.2020

Relaks – Coco Jambo Team (godz. 15.00)

Brandbud – DavBus Chojnice (godz. 15.40)

Lider Rychnowy – Presto Stal Klawkowo (godz.16.20)

Joga Bonito – Ginter (godz. 17.00)

 

Sobota, 01.02.2020

Półfinały

Zw 1 Ć – Zw 3 Ć (godz. 15.00)

Zw 2 Ć -  Zw 4 Ć (godz. 15.40)

Mecz o III miejsce (godz.16.40)

Finał (godz. 17.20)

Do góry

Strona używa plików cookies!
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Rozumiem