Piłkarze wracają na parkiet

Po świąteczno – noworocznej przerwie, w sobotę 4 stycznia wznowione zostaną rozgrywki Rekreacyjnej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Charzykowach. W meczu inaugurującym 4 kolejkę wystąpią drużyny Presto Stal Klawkowo i DavBus Chojnice. Do końca rundy zasadniczej pozostały jeszcze 2 kolejki. Następnie rozegrane zostaną ćwierćfinały, półfinały i finał. Rozgrywki zakończą się 25 stycznia 2020 roku. Poniżej terminarz sobotnich meczów.

Presto Stal Klawkowo – DavBus Chojnice (godz. 15.00), Czarni Ostrowite – Ginter (godz. 15.40), Brandbud – Chojnicki Rejon (godz. 16.20), Lider Rychnowy – Relaks (godz. 17.00), Joga Bonito – Compte Fortech ( godz. 17.40).