Przejdź do treści Przejdź do menu głównego Przejdź do submenu Przejdź do listy placówek

Turniej siatkówki plażowej w Ostrowitem

| Opublikowane w: Sport

W ubiegłą sobotę na boisku do siatkówki plażowej w Ostrowitem odbył się turniej o puchar Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach. W zawodach wzięło udział osiem drużyn. Turniej wygrała para Kamil Więcek/ Łukasz Filipczak. W finale para z Sępólna Krajeńskiego pokonała zgrany duet Marek Stoltman/ Ewelina Romańczuk (Bytów/ Kamień Krajeński). Trzecie miejsce wywalczyła para z Ostrowitego Paweł Wieczorek/ Bartosz Adrych. Poniżej wyniki wszystkich meczów.

Półfinały

Niemyjski Jaromir/ Wiśniewski Piotr – Stoltman Marek/ Romańczuk Ewelina 6:15; 14:16

Więcek Kamil/ Filipczak Łukasz – Wieczorek Paweł/ Adrych Bartosz 16:14; 15:10

Mecz o III miejsce

Niemyjski Jaromir/ Wiśniewski Piotr – Wieczorek Paweł/ Adrych Bartosz 6:15; 15:7; 7:11

Finał

Stoltman Marek/ Romańczuk Ewelina - Więcek Kamil/ Filipczak Łukasz 12:15; 17:15; 7:11