Piłkarskie weekendy w Charzykowach

W miniony weekend odbyły się dwa turnieje piłki nożnej halowej z cyklu „Kolejarz Winter Cup”. W sobotę na parkiet hali w Charzykowach wyszły dzieci z roczników 2010/2011. Dzień później rywalizowały dzieci z rocznika 2014. Natomiast tydzień wcześnie na parkiecie charzykowskiej hali pokazali się młodzi adepci futbolu z rocznika 2012. W każdej kategorii wiekowej zaprezentowało się 8 zespołów. Łącznie we wszystkich turniejach wystąpiły 24 drużyny reprezentujące Chojnice, Charzykowy, Człuchów, Krojanty, Brusy, Więcbork i Złotów. Podczas wyrównanych meczów nie zabrakło pięknych akcji, spektakularnych goli, a przede wszystkim sportowej rywalizacji w duchu fair play. Każdy uczestnik turnieju mógł poczuć się zwycięzcą i otrzymał pamiątkowy medal. Organizatorami zawodów byli: Kolejarz Chojnice i Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach.

Galeria foto: http://kolejarzchojnice.pl/juniorzy/kolejne-turnieje-za-nami-galerie-zdjec/