Rywalizowali o Puchar Wójta Gminy Chojnice

Osiem drużyn wzięło udział w sobotnim (03.12) Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Chojnice. Kolejna już edycja turnieju zgromadziła na parkiecie w Charzykowach dzieci z roczników 2010 i 2011. Wszyscy obecni na zawodach mieli okazję zobaczyć bardzo wysoki poziom sportowy. Mecze były zacięte, a zawodnicy dawali z siebie wszystko. Emocje sięgały zenitu czego dowodem były częste i pozytywne komentarze z trybun rozentuzjazmowanych rodziców. Na dwóch czołowych miejscach uplasowały się zespoły Chojniczanki Chojnice. Trzecie miejsce na podium przypadło Salosowi Brusy. Dalsze miejsca zajęły drużyny Kolejarza Chojnice, Szarży Krojanty, Euroturu i Charzykowianki Charzykowy. Najlepszym bramkarzem rozgrywek został Marcel Tuszkowski, a najlepszym zawodnikiem Ludwik Dłużewski (obaj Chojniczanka). Wyróżniono również bramkarza Charzykowianki Filipa Wojtkowiaka. Organizatorami zawodów byli: Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach i Stowarzyszenie Sportowe Szarża Krojanty.

Wyróżnieni zawodnicy. Od lewej: Ludwik Dłużewski, Marcel Tuszkowski.