Czarni najlepsi w turnieju piłki siatkowej

W minioną sobotę na parkiecie hali w Ostrowitem odbył się turniej piłki siatkowej „czwórek” o puchar Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach. Pod siatką zaprezentowało się 6 drużyn z regionu, które w fazie zasadniczej rywalizowały ze sobą w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Następnie zmagania toczyły się w fazie play –off.  Zawody wygrała drużyna Czarnych Ostrowite. Rozgrywki stały na wysokim poziomie i dostarczyły uczestnikom wielu sportowych emocji. Poniżej komplet wyników.

FAZA GRUPOWA

Perugia – T1 Chojnice 20:25

Czarni Ostrowite – Perugia 25:11

T 1 Chojnice – Czarni Ostrowite 18:25

II LO – Specjal Team 21:25

Specjal Team – T 1 Chojnice II 25:18

T 1 Chojnice II – II LO 14:25

PÓŁFINAŁY

Czarni Ostrowite – II LO 15:10/ 13:15/ 11:4

Specjal Team – T 1 Chojnice 15:10/ 12:15/11:6

Mecz o V miejsce

Perugia – T1 Chojnice II

Mecz o III miejsce

LO II – T1 Chojnice 25:22

Finał

Czarni Ostrowite – Specjal Team 16:18/ 15:7/ 11:7

Drużyna Czarnych Ostrowite. Od lewej: Bartosz Adrych, Michał Kropisz, Adam Lissewski, Paweł Wieczorek.