Charzykowskie Ziółka w akcji!

| Opublikowane w: Biblioteka, Projekty realizowane, Strefa Seniora
Charzykowskie Ziółka w akcji!

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Charzykowach rozpoczęliśmy projekt pt. "Zioła i rutki na wszelakie smutki". Uczestniczki skrywające się pod nazwą Charzykowskie Ziółka wzięły udział w spotkaniu w siedzibie Zaborskiego Parku Krajobrazowego w Charzykowach. W trakcie pierwszego spotkania odbył się wykład Pani Justyny Lipińskiej, która przybliżyła nam wiedzę o ziołach otaczającej nas przyrody.

Projekt realizowany w ramach dotacji pozyskanej przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Chojnice AKOLADA z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

ASOS 2014-2020 RZĄDOWY PROGRAM NA RZECZ AKTYWNOŚCI SPOŁECZNEJ OSÓB STARSZYCH NA LATA 2014-2020