Ferie 25.01.23

Ferie 25.01.23

Drugi tydzień ferii zaczął się bardzo ciekawie. W poniedziałek odwiedził nas pan Marcin - inżynier budownictwa. Projektant opowiedział o swojej pracy, a na koniec zajęć miał dla nas zadanie. Każdy z uczestników, według instrukcji inżyniera, samodzielnie narysował projekt, a właściwie rzut mieszkania - to było bardzo ciekawe zadanie.

We wtorek zawitała do świetlicy pani Daria - fryzjerka. Pani Daria pokazała nam swoje narzędzia i wszyscy z ochotą zabraliśmy się do "robienia włosów". Powstały bardzo ciekawe fryzury, nie tylko na lalkach, ale również na głowach dziewczynek.

Środa i kolejne odwiedziny - tym razem przyszła do nas pani Ilonka - terapeuta zajęciowy. Pani Ilonka bardzo ciekawie mówiła o tym, czym się zajmuje zawodowo. Opowiedziała też o swojej pasji: scrapbookingu. Wspólnie przygotowaliśmy kilka kartek z różnych okazji, takich jak walentynki, urodziny, dzień mamy. Pani Ilonka obiecała, że jeszcze kiedyś nas odwiedzi - wtedy zrobimy coś innego - równie fajnego.

Po ciekawych opowiadaniach z wielką ochotą wychodziliśmy na spacery - na szczęście pogoda dopisuje, śniegu dużo, a mróz szczypie w policzki i paluszki!

Przed nami ostatnie dwa dni ferii.

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies!Korzystamy z ciasteczek wyłącznie, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie strony oraz w celach statystycznych. Możesz w każdej chwili zmienić preferencje ciasteczek dla witryny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem