Z wizytą w Chojnickim Centrum Kultury

Po dłuższej przerwie przyszedł czas na wizytę seniorów z domu kultury w Ogorzelinach oraz świetlicy w Doręgowicach w Chojnickim Centrum Kultury. Chojnickie kino zaproponowało doskonałą ofertę dla seniorów. Film pt. „Biała odwaga” przeniósł widzów w inny świat, świat wojny, tęsknoty i bólu, ale też miłości i marzeń. Efekty dźwiękowe i sceneria z dawnych lat pomogły zrozumieć temat i przekaz, jaki niósł ze sobą film.

Po "uczcie kinomana" seniorzy udali się do pobliskiej pizzerii, by wspólnie przy stole podyskutować o wrażeniach wyniesionych z kina, ale również o innych sprawach m.in. dotyczących naszych działań w placówkach.