Wolontariusze łączą siły i wspierają WOŚP

W Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach grono młodzieży bierze udział w wolontariacie. Wspiera nas m.in. w organizacji spotkań z młodszymi dziećmi oraz różnych innych zajęć w naszej placówce. Ostatni czas pokazał, że wolontariusze świetnie integrują się z młodszymi od siebie, bawiąc się i rozmawiając, a także działając. Młodzież ze wsparciem grupy młodszej pracowała przed finałem WOŚP - poradzili sobie świetnie! W dniu finału połączyliśmy nasze siły z wolontariuszami ze Świetlicy Wiejskiej w Doręgowicach, by wspólnie wspierać  zbiórkę! Razem możemy więcej!

Zapraszamy do fotorelacji.