Koncert mikołajkowy dla Zosi

Koncert mikołajkowy dla Zosi

W miniony piątek w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach, odbył się pełen magii i wzruszeń koncert charytatywny, w trakcie którego prowadzona była zbiórka pieniędzy dla Zosi, małej „wojowniczki”, która wspólnie z rodzicami walczy z podstępną chorobą SMA. W domu kultury zgromadzili się artyści, mieszkańcy Ogorzelin i okolic, dzieci i młodzież – ludzie wielkiego serca. Ze sceny rozbrzmiewały znane i mniej znane melodie, wśród których znalazły się również świąteczne utwory, przygotowane i zaaranżowane przez Angee, zespół Arthouse i Grzegorza Niemczyka. Z kolei dzieci z zespołu tanecznego „Ogo-dance” pod czujnym okiem p. Magdaleny Lella, zaprezentowały zgromadzonym taneczną ucztę. Nie zabrakło również wizyty św. Mikołaja, a uczestnicy mogli skorzystać dodatkowo z takich atrakcji, jak warsztaty tworzenia kartek świątecznych, warsztaty plecenia z makramy, malowania tatuaży czy kiermaszu książek. Można było również nabyć wyroby z makramy czy skosztować słodkości.

Koncert pozwolił na zebranie 4256 zł, kwoty, która w całości zasiliła zbiórkę dla Zosi.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego pięknego wydarzenia i tym, którzy wsparli zbiórkę pieniędzy.

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies!Korzystamy z ciasteczek wyłącznie, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie strony oraz w celach statystycznych. Możesz w każdej chwili zmienić preferencje ciasteczek dla witryny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem