Spacer w Parku Tysiąclecia i coś dla ochłody

Przy okazji wyjazdu na warsztaty rękodzielnicze w muzeum w Chojnicach, dzieci ze Świetlicy Wiejskiej w Doręgowicach oraz dzieci z Wiejskiego Domu Kultury w Ogorzelinach skorzystały ze słonecznej pięknej aury, by spacerem zwiedzić cały Park Tysiąclecia zachwycając się jego pięknem.

Nie mogliśmy oczywiście przejść obojętnie obok placu zabaw, który samym widokiem już zachęcał do aktywności. Dzieci bawiły się świetnie!

Przy tak ciepłej aurze warto korzystać ze zraszaczy, które my akurat spotkaliśmy w Chojnicach na Starym Rynku. No tu zabawa dopiero się zaczęła, chyba nikt z nas nie pozostał całkowicie suchy, co z resztą nie zaszkodziło, ponieważ temperatura bardzo szybko osuszała nasze ubrania.

Uwieńczeniem wycieczki były oczywiście przepyszne lody, które każde dziecko zjadło ze smakiem.

Jak wiadomo wszystko co dobre, szybko się kończy, tak też i nasza wycieczka dobiegła końca, ale pozostały wspomnienia w naszej pamięci i na fotografiach.