Przygotowania teatralne do zakończenia kampanii ekologicznej "Czyste powietrze w gminie Chojnice "

Przygotowania teatralne do zakończenia kampanii ekologicznej

W Świetlicy Wiejskiej w Doręgowicach dzieci i młodzież przygotowują się do przedstawienia teatralnego w ramach kampanii "Czyste powietrze w gminie Chojnice". Scenariusz został opracowany wspólnie na zajęciach, tak samo przygotowane rekwizyty i cała scenografia. Przekaz płynący z naszego "mini spektaklu" jest prosty:

"Dbajmy o czystość naszego powietrza, wymieńmy stare piece na nowe, bardziej sprzyjające naszemy środowisku!"

Zaangażowanie uczestników warsztatów teatralnych jest bardzo duże. Młodzi ludzie są pełni pozytywnego nastawienia! Występ naszych młodych artystów będzie można zobaczyć 24 maja, na co serdecznie zapraszamy mieszkańców Doręgowic!