Zwiedzamy Muzeum Historyczno- Etnograficzne w Chojnicach

Ostatnią wycieczką z projektu o twórczości Józefa Chełmowskiego była wycieczka do Muzeum Historyczno - Etnograficznego w Chojnicach. Na miejscu przenieśliśmy się w całkowicie inną rzeczywistość odzwierciedlającą lata minione. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem podziwiały wystawy i zbiory muzeum.

Po odwiedzinach  muzeum spędziliśmy wolny czas spacerując ulicami pięknych Chojnic, a także poszliśmy na lody. Czas minął szybko, ale radośnie.

Zapraszam do fotorelacji.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.