Prace remontowe w świetlicy w Doręgowicach

Prace remontowe w świetlicy w Doręgowicach

 

W ostatnim czasie w świetlicy zostały wykonane prace remontowe. W trosce o naszych mieszkańców zostalo zamontowane oświetlenie nad schodami wejściowymi do świetlicy, które włącza się po rejestracji ruchu.
Od strony boiska także mamy już lampy, z których będziemy mogli korzystać podczas realizacji różnych warsztatów i imprez okolicznościowych, a także jesienną i zimową porą, kiedy wcześnie robi się ciemno i niestety utrudnia to przemieszczanie.
Cieszyć się możemy też z możliwości korzystania z prądu na zewnątrz budynku, już teraz bez konieczności rozciągania kabli. Kontakt elektryczny jest zabezpieczony i włączany w razie potrzeby, tak by zapewnić bezpieczeństwo.
Zmieniło się też wnętrze świetlicy. W sali edukacyjnej zwiększona została liczba kontaktów, a na suficie zamontowano lampy, które znacznie rozjaśniają pomieszczenie. W pomieszczeniach socjalnych też mamy więcej gniazdek, co w przyszłości znacznie ułatwi prowadzenie warsztatów kulinarnych i innych.
W toaletach wymieniono żarówki, obecne znacznie bardziej rozjaśniają pomieszczenia.
W piwnicy także pojawiły się zmiany. Półmroczne pomieszczenie rozjaśniało pod wpływem nowych lamp.
Dodatkowo świetlica wzbogacona jest o piękne meble w sali edukacyjnej i nowy sprzęt, co ma służyć naszym mieszkańcom.
Pojawiają się też indywidualne inicjatywy społeczne, co odzwierciedla się w naprawionych elementach wiaty sołeckiej, pomalowanych koszach na śmieci itd.
O kolejnych przemianach naszej świetlicy będę informować w kolejnych artykułach.

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry