Dzień Kota w hodowli kotów

Dzień Kota w hodowli kotów

 

Z okazji Dnia Kota zapraszam Państwa do hodowli rasowych kotów, by pokazać Państwu kocie życie z nieco innej niż my znamy strony:)

Dziękuję Pani Patrycji  i Panu Krystianowi za możliwość spotkania, zrobienia zdjęć i krótkiej opowieści o wspaniałych kociakach:)

Właściciele hodowli zajmują się głównie rasą Maine Coon. Koty są wymagające, potrzebują dużo opieki, odpowiedniego żywienia, co oczywiście zapewniają im w doskonały sposób Pani Patrycja i Pan Krystian. Kociaki są otoczone opieką weterynaryjną, mają wszelkie konieczne i dodatkowe badania, certyfikaty, co świetnie pokazuje ich dokumentacja medyczna.

Co mnie zachwyca w tym profesjonalnym podejściu do tych kotów, to fakt że posiadają pełną adnotację odnośnie swych przodków, takie drzewo genealogiczne (do kilku pokoleń wstecz):)

Czarny kot, widoczny na zdjęciach to Maserati, który przepięknie prezentuje się na wystawach i jest zdobywcą medalu („i skradł moje serce”):)

Kolejna bohaterka z naszych zdjęć to kotka Mirella, wspaniała towarzyszka Maseratiego:).

W okienku domku tych wspaniałych kotów pokazuje się nam „emerytowany” Calderon Wallander interchampion, który zdobył nagrodę w Czechach. Teraz kot pełni funkcję przyjaciela kotek:)

Jak Państwo widzą o kotach można wiele mówić, każdy z nich ma inne życie, jedne bardziej kolorowe, inne mniej. Dzień Kota jest wspaniałą okazją do odkrywania przygód tych wspaniałych przyjaciół ludzi.

Cieszę się, że są hodowle, gdzie zwierzęta żyją w tak dobrych warunkach jak u Państwa ze Sławęcina. Pani Patrycja i Pan Krystian mogą być wspaniałym przykładem dla innych. Państwo poświęcają swój czas i miłość i widać w ich oczach pełną determinację, zaangażowanie, satysfakcję i ogromną radość z prowadzenia hodowli kotów.

Jeszcze raz bardzo dziękuję, a teraz zapraszam do fotorelacji:)

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry