Świetlica Wiejska w Doręgowicach pomaga kotom ze schroniska

Świetlica Wiejska w Doręgowicach pomaga kotom ze schroniska

 

Z okazji Dnia Kota w Świetlicy w Doręgowicach została zorganizowana zbiórka akcesoriów dla kotów ze schroniska Przytulisko w Chojnicach.

Bardzo dziękuję wszystkim mieszkańcom sołectwa Doręgowice oraz innym osobom, które przyczyniły się do wzbogacenia ilości naszych darów dla kotów. Drodzy Państwo, jesteście wspaniali! Dary ofiarowane na zbiórkę zawierały naprawdę potrzebne i w bardzo dobrym stanie artykuły dla kotów. Udało nam się zebrać miski, zabawki dla kotów, kuwetę, kocyki, kołdrę, ręczniki, karmę i inne akcesoria niezbędne w codziennym życiu kotów ze schroniska.

Specjalnie dla Państwa i za zgodą Pani Kierownik ze schroniska zrobiłam kilka fotografii, na których widać te sympatyczne zwierzaki, wdzięczne za okazaną pomoc:)

Zachęcam do obejrzenia filmiku i zapoznania się z galerią zdjęć:)

Koty w schronisku są zadbane, leczone, nakarmione, śpią w cieplutkich domkach, otoczone miłością pracowników, u których widać ogromne zaangażowanie w opiece nad pupilami. Pamiętajmy jednak, że te koty potrzebują domów, prawdziwych, rodzinnych, potrzebują mieć swoich prywatnych właścicieli, którzy zapewnią im bezpieczeństwo i miłość.

Z okazji Dnia Kota, życzę nam wszystkim podejmowania odpowiednich decyzji, pamiętajmy, że w każdej chwili można się starać o adopcję kota ze schroniska:) Pamiętajmy też, o możliwości sterylizacji kotów. Pamiętajmy także zawsze, by w miarę możliwości pomagać bezdomnym kotom i wspierać instytucje, które zajmują się tą inicjatywą.

Zapraszam do fotorelacji i jeszcze raz dziękuję za Państwa zaangażowanie!

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry