Wystawa Wakacyjnych Prac

| Opublikowane w: Chojniczki
Wystawa Wakacyjnych Prac

W dniach 29 i 30 sierpnia w naszej Świetlicy odbyła się "Wystawa wszystkich wakacyjnych prac" wykonanych przez dzieci w czasie wakacji letnich. Dzieci same przygotowały wystawę (oczywiście pod czujnym okiem instruktora).

Na wystawę trafiły prace z wikliny, sznurka, piasku, pianki, masy modelującej, prace plastyczne, własnoręcznie uszyte misie, kotki, koniki, podusie; prace z kartonu, drewna, szkła.

Dziękujemy wszystkim , którzy brali bardzo aktywny udział w naszych zajęciach i wspierali dzieci podczas wakacji letnich.