Wyjazd na "Tajemniczy Ogród" do Teatru Horzycy w Toruniu

Wyjazd na

Za nami kolejny etap oddolnego projektu Książka zaproszeniem do teatru. 20 kwietnia dzieci i młodzież miały okazję  zapoznać się z teatrem, jako dziedziną sztuki oraz rozwinąć wyobraźnię literacką poprzez zwiedzanie Teatru Wilama Horzycy z przewodnikiem. Przede wszystkim jednak obejrzeli przepiękne przedstawienie Tajemniczy ogród. Spektakl Sławomira Narlocha przeniósł nas do magicznego świata wrzosowisk, w którym to, co zwierzęce przenika się z tym, co ludzkie. Zjawiskowa scenografia, światła, piękne kostiumy, muzyka na żywo i autorskie piosenki na długo pozostaną w naszej pamięci. Ogromnym przeżyciem było też dla uczestników wyjazdu uzyskanie autografu od Mary, czyli niezwykle utalentowanej Ady Dec. Przed nami kolejne teatralne wyzwania, na które z niecierpliwością czekamy.