Przyjaźń to jest to!

Dzisiaj, 15 maja, kończymy obchody naszego Tygodnia Bibliotek i zostałyśmy mile zaskoczone inicjatywą naszych instruktorek ze świetlic w Czartołomiu, Kłodawie, Krojantach, Angowicach, Nowym Ostrowitem, Chojniczkach i Nowej Cerkwi.

W ramach Tygodnia Bibliotek, ogłosiłyśmy konkurs dla naszych placówek na kolaż i wiersz dla Biblioteki.Panie z wyżej wymienionych placówek zajmują się obecnie szyciem maseczek w Świetlicy w Kłodawie i zainspirowane naszymi działaniami bibliotecznymi postanowiły stworzyć i wysłać nam własny wiersz Instruktorski! Jakież było nasze zaskoczenie, kiedy otrzymałyśmy tak miłe słowa skierowane w stronę Biblioteki :)

Dziękujemy Naszym Koleżankom, że pomimo szycia maseczek, które są bardzo przydatne w obecnym czasie, a ich wykonanie wymaga dużo umiejętności krawieckich i skupienia, znalazły chwilę i pomysł na realizację tego kolażu. Jest nam ogromnie miło, że potrafimy pamiętać o sobie nawzajem w tym trudnym czasie, a nasze działania nie przechodzą bez echa.

Przesyłamy wszystkim pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach życzenia szybkiego powrotu do pracy w placówkach.

Pamiętajcie: Jesteśmy z Wami!