Skorzystaj z naszego katalogu online!

Gminna Biblioteka Publiczna w Charzykowach zachęca do korzystania z katalogu OPAC. Osoby posiadające konto biblioteczne, mogą telefonicznie aktywować swoje konto czytelnika w katalogu. Ułatwi to pracę w Bibliotece po otwarciu dla czytelników.

Takie konto daje wiele możliwości: rezerwację książek, przedłużenie terminu oddania o 7 dni, przeglądanie zbiorów bibliotecznych i zapoznanie się ze swoją historią wypożyczeń. W galerii znajdą Państwo informacje o podstawowych funkcjach Katalogu!

PS. Nie trzeba wpisywać adresu do paska przeglądarki - można także zajrzeć na stronę internetową Biblioteki i kliknąć w zakładkę Katalog OPAC w prawym menu. Automatycznie zostaną Państwo przekierowani na strone naszego katalogu online!