Konkurs: Sleeveface w czasie epidemii!

| Opublikowane w: Biblioteka
Konkurs: Sleeveface w czasie epidemii!

Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym "Sleeveface w czasie epidemii!".

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęcia zgodnie z założeniami techniki „sleeveface”, tzn. na sfotografowaniu osoby z zasłoniętą przez okładkę książki (płyty lub czasopisma) częścią ciała, a także wkomponowanie książki/płyty/czasopisma w adekwatne do jej okładki otoczenie. W efekcie powstaje złudzenie prezentujące kreatywne połączenie fotografowanej osoby z postacią i tłem z okładki. Wybór okładki do fotografii jest dowolny, a tło zależy od inwencji autora i interpretacji tytułu fotografowanej książki, płyty lub czasopisma.

Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu i przesłanie zrealizowanych fotografii na jeden z poniższych adresów e-mail: agnieszkad@gokchojnice.pl, karolinaz@gokchojnice.pl, wraz z wymaganymi informacjami.

A tutaj link, do wcześniejszej akcji "Sleeveface" zrealizowanej przez Bibliotekę: https://www.gokchojnice.pl/biblioteka/aktualnosci/7932/sleeveface-w-bibliotece/

Zapraszmy do zabawy i prezentacji waszych domowych biblioteczek :)