2020.02.10- Spotkanie seniorek w GBP

10 lutego, w godzinach porannych w Gminnej Bibliotece Publicznej w Charzykowach zrobiło się gwarno. Tego dnia odwiedziły nas panie z zeszłorocznego projektu, pn. " Rękodzieło u nas żyje, dziadek plecie babcia szyje.". Paniom tak się spodobał projekt, że postanowiły spotykać się " na własną rękę". Od tej pory będą spędzać czas w bibliotece wymieniając się umiejętnościami z dziedziny rękodzieła. Uczestniczki rozpoczęły od decoupage. Kolejne zajęcia planowane są na 02.03.2020r.