Randka w ciemno z Książką!

| Opublikowane w: Biblioteka
Randka w ciemno z Książką!

Zapraszamy na Randkę z książką do Gminnej Biblioteki Publicznej w Charzykowach!

W dniach 10-14.02 w ramach nadchodzącego Święta Zakochanych, Biblioteka zorganizowała dla swoich użytkowników i wszystkich chętnych akcję pt. „Randka w ciemno z książką!”. Bardzo często w trakcie wyboru lektury, kierujemy się wyglądem książki, czyli jej okładką. Akcja zaproponowana przez GBP ma za zadanie zachęcić czytelników do wypożyczenia książek, tylko bazując na krótkim opisie. Każdy egzemplarz biorący udział w „Randce..” jest zapakowany w szary papier, który dobrze ukrywa wygląd okładki. Na wierzchu książki, oprócz kodu, który wykorzystuje bibliotekarz do wypożyczenia, zainteresowani znajdą informację o tym do jakiego nurtu należy Książka (np. Kryminał, Lit. Amerykańska) oraz krótki opis – fragment tekstu, recenzji, opisu.

Do każdej książki wypożyczonej w ramach tej akcji, czytelnik otrzyma specjalną zakładkę Walentynkową od Biblioteki.

Zapraszamy do udziału!