28.01.2020- Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych

| Opublikowane w: Biblioteka
28.01.2020- Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki  dla dorosłych

28 stycznia 2020r. w bibliotece  odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych. Spotkanie dotyczyło powieści Paula Coehlo " Zdrada". Klubowiczki miały różne  spostrzeżenia  na temat głównej bohaterki powieści, która wzbudziła wiele emocji, raczej negatywnych. Po omówieniu książki, jedna z klubowiczek, pani Krystyna podzieliła się z nami swoimi wrażeniami z niedawno odbytej podróży po Stanach Zjednoczonych.

Kolejne spotkanie odbędzie się 10 marca, gdzie klubowiczki przeczytają powieść: "Złoty sen" Grażyny Jeromin- Gałuszki