17.01.2020 Odwiedziny dzieci ze świetlicy w Nowym Ostrowitem

| Opublikowane w: Biblioteka, Nowe Ostrowite
17.01.2020 Odwiedziny dzieci ze świetlicy w Nowym Ostrowitem

17 stycznia Gminną Bibliotekę Publiczną w Charzykowach odwiedziły dzieci ze świetlicy w Nowym Ostrowitem wraz z instruktorką. Uczestnicy zajęć dowiedzieli się czym jest Biblioteka i na jakich zasadach działa. Mieli także czas na zapoznanie się ze zbiorami bibliotecznymi. W związku ze zbliżającymi się dniami Babci i Dziadka, część zajęć opierała się na tych dwóch postaciach. Porozmawialiśmy o najbardziej sławnych Babciach i Dziadkach w literaturze. Na zakończenie dzieci miały za zadnie odkodować ukryty obraz, dobierając odpowiednią liczbę kratek danego koloru.

Dziękujemy bardzo za odwiedziny i zapraszamy ponownie!