2020.01- Ferie zimowe w bibliotece

| Opublikowane w: Biblioteka
2020.01- Ferie zimowe w bibliotece

W okresie ferii zimowych Gminna Biblioteka Publiczna w Charzykowach również miała sporo propozycji dla dzieci. Zajęcia zostały podzielone na dwie grupy wiekowe: dla najmłodszych do lat 6 oraz dla starszych od 7- 12 lat.

15 i 22 stycznia w bibliotece odbyły sie warsztaty z "maluchami", czyli dzieci do lat sześciu. Najmłodsi uczestnicy w pierszym dniu wzięli udział w zajęciach poświęconych dziadkom, gdzie po ułożeniu puzzli i przeczytaniu wierszyków oraz odgadnięciu zagadek o dziadkach wykonali kalendarze na zbliżające się dni Babci i Dziadka. Tematem kolejnych warsztatów były ptaki. Dzieci poznawały ptaki, dowiedziały się o warunkach ich życia w okresie zimowym a także o dokarmianiu ptaków. Na koniec wykonały mini karmniki z rolek po papierze.