Przenosiny Gminnej Biblioteki Publicznej w Charzykowach

| Opublikowane w: Biblioteka
Przenosiny Gminnej Biblioteki Publicznej w Charzykowach

W poniedziałek, 11 stycznia, odbyła się inauguracja przenosin Gminnej Biblioteki Publicznej w Charzykowach pt. „100 pierwszych książek”. Każdy z uczestników wydarzenia mógł wziąć kilka książek z obecnej siedziby i wnieść je do nowej, która mieści się przy ul. Długiej 54 (były Ośrodek Zdrowia w Charzykowach). Chociaż tego dnia pogoda była niepewna, na czas przenosin deszcz ustąpił miejsca słońcu. Uczestnicy bezproblemowo przeszli przez Charzykowy niosąc książki w rękach, koszykach, skrzynkach i plecakach. W nowej siedzibie czekały na nich regały przygotowane na przyjęcie książek wraz z małym podziękowaniem za pomoc. Przed powrotem na siąpiący deszcz, goście mogli rozgrzać się popijając gorącą kawę lub herbatę, a także podnieść poziom cukru we krwi czymś słodkim. W trakcie poczęstunku zaznajomili się z pomieszczeniami w nowej siedzibie.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za przybycie i pomoc w przenoszeniu książek.