Kręgielnia na zakończenie!

W środę 13.06.2018 r. grupa teatralna "Pozytywnie nastawieni"  działająca przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Charzykowach zakończyła i tym samym uczciła swoją przygodę z teatrem w tym sezonie. Z tej okazji wybraliśmy się do kręgielni w Chojnicach, by wspólnie spędzić czas na zabawie. Podsumowując, koło teatralne rozpoczęło swoją dzialalność od tegorocznych "Ferii w Bibliotece" z inicjatywy p. Małgorzaty Drążkowskiej i Ireny Ossowskiej. W sumie zagrało 4 spektakle pt. "Baśń o Kapciuszku" pokazując tym samym, że spotkanie z książką w tak odmiennej formie nie musi być wcale nudne. Naszym aktorom życzym udanych i słonecznych wakacji. A od września podejmujemy dalszą dzialaność teatralną, o czym będziemy Panstwa informować.

Zapisz siędo naszego newslettera!