Plenerowe obchody Dnia Bibliotekarza i Bibliotek

Plenerowe obchody Dnia Bibliotekarza i Bibliotek

8 maja, świętując Dzień Bibliotekarza i Bibliotek, gminna biblioteka oraz biblioteka szkolna w Charzykowach zorganizowały wielkie, plenerowe czytanie na plaży. W uroczej scenerii, na piknikowych kocykach, uczniowie wszystkich klas I-III oraz sympatycy obu bibliotek mieli okazję wysłuchać Książki bez obrazków Benjamina Novaka, czytanej przez niesamowitą Darię Kwiatkowską. Aktorka z ogromnym talentem, dystansem do siebie i wielką wrażliwością oczarowała słuchaczy, wywołując salwy śmiechu, a nawet małpie tańce:). Na uczniów, pięknie prebranych za ulubione postacie literackie, czekała również plenerowa sesja fotograficzna. Mieliśmy też okazję wysłuchać Lokomotywy w wykonaniu klasy trzeciej oraz Abecadła, które przeczytały wszystkie dzieci z klas drugich. Uczniowie klas czwartych wspólnie wykonali plakat promujący czytelnictwo, który zostanie wyeksponowany na płocie Szkoły Podstawowej w Charzykowach.

Serdecznie dziękujemy pani Darii Kwiatkowskiej - za cudowne czytanie wrażeniowe; pani Oli Ciniewskiej - za przepiękne zdjęcia; wychowawcom - za przygotowanie dzieci; uczniom - za zaangażowanie oraz wszystkim sympatykom naszych bibliotek!

 

 

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies!Korzystamy z ciasteczek wyłącznie, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie strony oraz w celach statystycznych. Możesz w każdej chwili zmienić preferencje ciasteczek dla witryny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem