Lekcje biblioteczne w Nowym Dworze i Ogorzelinach

7 lutego w ramach lekcji bibliotecznych odwiedziłyśmy dzieci uczęszczające na zajęcia do świetlicy w Nowym Dworze oraz domu kultury w Ogorzelinach. Podczas spotkań zapoznałyśmy dzieci i rodziców z kampanią Mała książka-wielki człowiek, która z powodzeniem realizowana jest w gminnej bibliotece od 2022 roku. Projekt ma na celu przypomnienie o nieocenionej roli czytania w rozwoju dziecka oraz rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki. W trakcie zajęć, wykorzystując również  metodę ruchu rozwijającego Weronki Sherborne, zawijaliśmy w kocyk prezenty z dzieci i ich rodziców :), tworzyliśmy ciasteczka z lukrem, saneczki z kocyków, tunele z rodziców oraz bawiliśmy się wykorzystując chustę animacyjną KLANZA. Dziękujemy za udział w spotkaniach i do zobaczenia w bibliotece!