Świąteczne spotkanie Bibliotecznego Klubu Malucha

21 grudnia odbyło się świąteczne spotkanie Bibliotecznego Klubu Malucha. Tym razem, wykorzystując metody ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, zawijaliśmy w kocyk prezenty z dzieci i ich rodziców :), tworzyliśmy „żywe i przytulaśne" pierniczki z lukrem, saneczki z kocyka, tunele z rodziców, a elf w postaci rodzica werbował pod animacyjną chustą małych pomocników. Nie zabrakło oczywiście spotkania z książką, dzieci wysłuchały zabawnego opowiadania o choince z książki „Pan Kuleczka”  Wojciecha Widłaka i opowiedziały o swoich własnych, pięknie udekorowanych drzewkach. Na koniec mali czytelnicy wykonali również papierowe Mikołaje i renifery.