Film z „Balu u Koziołka Matołka”

W listopadzie, w domu Kultury w Ogorzelinach, odbył się bal przebierańców, na który zaprosił dzieci Koziołek Matołek. Ponieważ spotkanie było zorganizowane z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek, uczestnicy przyszli przebrani za różne zwierzęta -  bohaterów dziecięcych opowieści. Za wspaniałe stylizacje dziękujemy dzieciom i ich rodzicom oraz nauczycielom ze Szkoły Podstawowej w Ogorzelinach. Dziękujemy również za pomoc w organizacji balu.

A jak bawili się uczestnicy spotkania? Zapraszamy do obejrzenia filmu – tam z pewnością odnajdziemy odpowiedź na to pytanie!

Bal był elementem projektu „Kto stworzył Koziołka Matołka?” realizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach w oparciu o twórczość Kornela Makuszyńskiego