O charzykowskiej bibliotece – raport i film

O charzykowskiej bibliotece – raport i film

Zapraszamy do zapoznania się z raportem: „Miejsce książek, miejsce spotkań…”, który  powstał na podstawie diagnozy działalności Gminnej Biblioteki Publicznej w Charzykowach przeprowadzonej przez Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach i Stowarzyszenie „Pracownia Etnograficzna” w bieżącym roku. Celem diagnozy było zdefiniowanie potrzeb czytelniczych i kulturalnych mieszkańców gminy wiejskiej Chojnice, na które mogłaby odpowiadać swoją ofertą charzykowska biblioteka. W diagnozie uczestniczyli mieszkańcy i mieszkanki gminy niekorzystający i korzystający z oferty Biblioteki. Byli to zarówno mieszkańcy samych Charzyków i okolicznych wsi, jak i osoby z dalszych terenów gminy np. z Ogorzelin czy Racławek. Diagnoza obejmowała rozmowy z grupami w różnym wieku od dzieci i młodzieży po seniorów.

Co wynikło z tych badań? Zachęcamy do przeczytania pełnej wersji raportu lub jego skrótu – oba dokumenty do pobrania poniżej. Uzupełnieniem opracowań tekstowych jest film, do którego obejrzenia również zapraszamy.

Raport

Skrót raportu

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies!Korzystamy z ciasteczek wyłącznie, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie strony oraz w celach statystycznych. Możesz w każdej chwili zmienić preferencje ciasteczek dla witryny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem