Film z wernisażu „książkowej” wystawy

Gminna Biblioteka Publiczna podsumowała projekt „Książki inspirują w każdym wieku”. W ramach tego zadania mieszkańcy gminy Chojnice, skupieni wokół placówek GOK w Chojnicach, przez kilka miesięcy tworzyli prace zainspirowane lekturą książek. Zwieńczeniem ich działań jest wystawa, którą można zobaczyć w holu łączącym Urząd Gminy i Starostwo Powiatowe w Chojnicach. Podsumowaniem całego projektu jest też film – relacja z wernisażu wystawy.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, odwiedzenia wystawy (w godzinach pracy urzędów) i oczywiście częstych wizyt w bibliotece!