Dziękujemy za dary książkowe dla biblioteki!

Serdecznie dziękujemy darczyńcom, którzy wybrali naszą bibliotekę, aby przekazać jej dary książkowe. Dzięki pani Beacie Hauge nasz księgozbiór wzbogacił się o wiele bardzo ciekawych nowości wydawniczych dla dorosłych. Natomiast mama Franka prowadząca wyjątkowe i inspirujące konta na Instagramie oraz Facebooku Zaczytany Franek, na których recenzuje nowości wydawnicze dla najmłodszych czytelników, podarowała charzykowskiej bibliotece wiele nowych pozycji dla dzieci. Przekazane przez panie książki z pewnością ucieszą wielu naszych czytelników.