Warsztaty Rozwoju Umiejętności Społecznych dla dorosłych - Zapraszamy!

Jesteś zainteresowana/y prawidłową relacją w kontakcie z drugim człowiekiem np.: dzieckiem, partnerem, rodzicem?
Zapisz się na zajęcia, które będą realizowane w Gminnej Bibliotece Publicznej w Charzykowach.

W ramach działalności Gminnego Ośrodka Kultury Chojnicach zapraszamy osoby powyżej 18 roku życia na zajęcia pod nazwą:

Warsztaty Rozwoju Umiejętności Społecznych

Na warsztatach realizowanych raz w tygodniu, trwających ok. 90 minut:
- rozwiniesz swoje umiejętności w zakresie rozpoznawania uczuć i wyrażaniu emocji,
- będziesz przyglądać się temu, jak rozmawiasz, i jakie efekty wywołuje to, co mówisz do innych,
- nauczysz się budować poczucie własnej wartości,
- nauczysz się, jak radzić sobie z emocjami w sytuacjach konfliktowych,
- poznasz zasady pracy/współpracy w grupie/zespole.

Powyższe cele zajęć zostaną zrealizowane w formie mini wykładów i ćwiczeń, które będą stanowić warsztat do przyglądania się sobie, rozwijania posiadanych już umiejętności oraz nabywania nowych umiejętności społecznych.

„Warsztaty Rozwoju Umiejętności Społecznych” nie są zajęciami terapeutycznymi, ani grupą wsparcia dla osób w trudnej sytuacji życiowej.