Przygody Koziołka Matołka - lekcja biblioteczna dla dzieci ze świetlicy wiejskiej w Racławkach

2 listopada w gminnej bibliotece odbyły się warsztaty dla dzieci ze świetlicy wiejskiej w Racławkach, z Koziołkiem Matołkiem w roli głównej. W ramach projektu „Kto stworzył Koziołka Matołka?” realizowaliśmy "mini" zajęcia teatralne.  Młodzi czytelnicy,  inspirując się zabawnym bohaterem Kornela Makuszyńskiego, w podgrupach stworzyli własne scenariusze, a następnie wykorzystując różnorodne materiały wykonali autorskie pacynki. Na koniec wszyscy mogliśmy podziwiać wspaniałe (chociaż krótkie...) spektakle, z koziołkiem w roli piłkarza, w przebraniach Halloween, w kosmosie - na spotkaniu z ufoludkami i podczas wybuchu wulkanu :) Dziękujemy za udział w zajęciach i do zobaczenia!