Październikowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Październikowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Na październikowym spotkaniu DKK dla dorosłych, członkinie klubu omawiały książkę Isabel Allende, pt. "W samym środku zimy". Bohaterami powieści są: Richard Bowmaster - profesor uniwersytecki, Evelyn Ortegi - nielegalna emigrantka z Gwatemali oraz Lucia Maraz - Chilijka, która przyjechała do Stanów Zjednoczonych z serią gościnnych wykładów na tym samym uniwersytecie, na którym wykłada Richard. Te zupełnie różne osoby połączy pozornie niewinna stłuczka w samym środku brooklińskej śnieżycy i zmusi do wyruszenia ku dramatycznej i niezwykłej przygodzie.

Powieść Isabel Allende oczarowała charzykowskie czytelniczki pełną liryzmu i zaskakujących wątków historią, która w prosty sposób opowiada o tym, co to znaczy szanować drugiego człowieka, chronić i kochać.

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies!Korzystamy z ciasteczek wyłącznie, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie strony oraz w celach statystycznych. Możesz w każdej chwili zmienić preferencje ciasteczek dla witryny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem