Wyniki konkursu na teksty do MEGAKOLOROWANKI

Wyniki konkursu na teksty do MEGAKOLOROWANKI

Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach rozstrzygnął konkurs pn. „Wymyśl tekst do obrazka z MEGAKOLOROWANKI”. Zadaniem konkursowym było wymyślenie krótkiego tekstu: hasła, wierszyka, tytułu itp., który opisuje jeden z rysunków przeznaczonych do wydawnictwa MEGAKOLOROWANKA. Teksty (podobnie jak obrazki) miały nawiązywać do tematu „Przyroda i kultura na Kaszubach”. Uczestnikami konkursu mogły być osoby indywidualne - dzieci i młodzież  z gminy Chojnice w wieku 6-18 lat.

Poniżej przedstawiamy listę osób, których teksty zostały wybrane do MEGAKOLOROWANKI. Kolejność nazwisk odpowiada numerom obrazków, zamieszczonym w ogłoszeniu o konkursie. Teksty, wymyślone przez laureatów konkursu będzie można zobaczyć już niedługo – w MEGAKOLOROWANCE! A z laureatami konkursu skontaktujemy się w najbliższym tygodniu w celu ustalenia szczegółów dotyczących odbioru nagród. Wszystkim uczestnikom gratulujemy kreatywności i dziękujemy za udział w konkursie.

1. Samanta Gierszewska

2. Alicja Greszler

3. Marcelina Ryckowska

4. Marcel Jasinski

5. Antoni Dykier

6. Oliwia Lepak

7. Zosia i Pola Wieczorek

8. Jagoda Gierszewska

9. Maurycy Ryckowski

10. Makary Ryckowski

11. Marta Chmara

12. Ignacy Jędraszczyk

13. Matylda Wodowska


Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies!Korzystamy z ciasteczek wyłącznie, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie strony oraz w celach statystycznych. Możesz w każdej chwili zmienić preferencje ciasteczek dla witryny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem