Konkurs „Wymyśl tekst do obrazka z MEGAKOLOROWANKI”

Konkurs „Wymyśl tekst do obrazka z MEGAKOLOROWANKI”

Zapraszamy do udziału w konkursie na krótkie teksty: hasła, wierszyki, tytuły itp. (nie muszą być rymowane), które opiszą jeden z wybranych rysunków - zamieszczonych poniżej, a przeznaczonych do wydawnictwa MEGAKOLOROWANKA.

Uczestnikami konkursu mogą być osoby indywidualne - dzieci i młodzież  z gminy Chojnice w wieku 6-18 lat.

Tekst może zawierać maksymalnie 20 słów w formie hasła/sloganu/rymowanki/tytułu etc. i powinien nawiązywać do tematu „Przyroda i kultura na Kaszubach”. W zgłoszeniu należy podać numer obrazka opisanego w stworzonym tekście.

Prace należy składać w siedzibie GOK w Chojnicach lub Gminnej Bibliotece Publicznej w Charzykowach do 20 października 2023 r.

Zwycięskie teksty zostaną opublikowane w MEGAKOLOROWANCE, a ich twórców nagrodzimy. Nazwiska wszystkich współtwórców (chyba, że będą woleli pozostać anonimowi) podamy w wydawnictwie. Szczegółowe informacje zamieszczone są w regulaminie konkursu.

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies!Korzystamy z ciasteczek wyłącznie, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie strony oraz w celach statystycznych. Możesz w każdej chwili zmienić preferencje ciasteczek dla witryny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem