Jak czytać dzieciom? – zobaczcie na filmie!

W czerwcu, grupa dorosłych mieszkańców gminy Chojnice spotkała się w charzykowskiej bibliotece i domu kultury w Ogorzelinach z autorką i propagatorką koncepcji czytania wrażeniowego –Małgorzatą Swędrowską. Uczestnicy spotkania wzięli udział w warsztatach, podczas których mogli dowiedzieć się, jak czytać dzieciom i jak zachęcić najmłodszych do sięgania po książkę. Część z tych osób (Jędrzej Ilikowski, Dominik Dykier, Adriana Wodowska, Arleta Olter, Daria Kwiatkowska, Lucyna Bucław, Małgorzata Greszel, Małgorzata Jędraszczyk Teresa Ziółtkowska)  wzięła udział w nagraniu – powstał krótki film, który (mamy nadzieję…) pokazuje, ile radości może sprawić wspólne czytanie. Zachęcamy do obejrzenia nagrania i, przede wszystkim, do GŁOŚNEGO CZYTANIA DZIECIOM!