Przygotowania do konkursu "Baba wielkanocna w roli głównej"

Przygotowania do konkursu

W naszej bibliotece oraz dzięki gościnności Ochotniczej Straży Pożarnej w Charzykowach panie ze Stowarzyszenia Droga do Marzeń przygotowują pyszne  babki na konkurs „Baba Wielkanocna w roli głównej” zorganizowany przez Wiejski Dom Kultury w Swornegaciach. Spod rąk naszych uzdolnionych czytelniczek powstają również piękne ozdoby wielkanocne, które zostaną przekazane na mini-kiermasz w Bramie Pomorza, który odbędzie się 1 i 2 kwietnia w godzinach od 12 do 16. Uzyskane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane na zakup pionizatora dla chojnickiego hospicjum.