Ferie zimowe w bibliotece - warsztaty ilustratorskie z tworzenia z komiksu z Martyną Jażdżejewską

16 i 17 stycznia miałyśmy ogromną przyjemność gościć ilustratorkę Martynę Jażdżejewską, która przeprowadziła w bibliotece warsztaty dla dzieci z tworzenia komiksu. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się jak projektować postać, jak zilustrować jej emocje, krok po kroku planować komiks oraz przelać swój pomysł i historię na papier. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zdolności plastycznych dzieci, zaangażowania  oraz niesamowitej wyobraźni, która pozwoliła stworzyć koto-psa na deskorolce, tudzież piratkę, akrobatkę z tortem, czy księżniczkę z atrybutem łopaty :) Zachwyceni warsztatami i ich odbiorem z pewnością postaramy się o kolejne spotkanie z panią Martyną, której serdecznie dziękujemy !