Jak czytać dzieciom?-warsztaty dla dorosłych

W  Gminnej Bibliotece Publicznej w Charzykowach odbyło się spotkanie dla dorosłych z aktorem, reżyserem oraz pisarzem - Grzegorzem Szlangą. Nasz gość, w oparciu o książki własnego autorstwa „Janek i kot” oraz „Basia i kot”, przeprowadził warsztaty dla dorosłych pt. „Jak czytać dzieciom”? Pan Grzegorz zapoznał nas z tajnikami pracy z głosem oraz techniką czytania. Z niemałym trudem:) dowiedziałyśmy się, jak wydobyć z siebie cztery rejestry głosu, gdzie stawiać akcent logiczny oraz jak umiejętnie stosować pauzę. Nie pozostaje nam nic innego, jak wykorzystać zdobyte umiejętności w praktyce... Mamy nadzieję, iż czytanie dzieciom, dzięki cennym wskazówkom pana Grzegorza Szlangi, nabierze zupełnie innego charakteru.