Odwiedziny czwartoklasistów ze Szkoły Podstawowej w Charzykowach

3 listopada Gminną Bibliotekę Publiczną w Charzykowach odwiedziły dzieci klasy czwartej ze Szkoły Podstawowej w Charzykowach wraz z opiekunami. Większość przyznała, że korzysta z biblioteki szkolnej a u nas jest pierwszy raz. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały czym różni się biblioteka szkolna od publicznej oraz  jaki posiada księgozbiór. Dowiedziały się też, w jaki sposób mogą zapisać się do biblioteki i jakie obowiązują zasady odnośnie wypożyczania książek. Na koniec spotkania każdy uczestnik wykonał zakładkę do książki, którą własnoręcznie ozdobił. Dziękujemy za bardzo miłą wizytę i zapraszamy ponownie!

Bibliotekarki